Girişimcilere yönelik markalaşma, web tasarım ve dijital pazarlama rehberi...

  korhan.blog

  Eğlenceli Bilim

  Eğlenceli Bilim

  Proje Konusu:
  4-12 yaş arası çocukların High Touch High Tech programlarıyla bilimin sıradışı dünyasını eğlenerek deneyimlemelerini sağlayan “Eğlenceli Bilim” adındaki marka için web sitesi hazırlanmıştır. Markaya özel bannerlar ve ikon tasarımları yapılmıştır.

  Ziyaret Et:
  http://eglencelibilim.com

  Phoenix Tasarım Kampı

  Phoenix Tasarım Kampı

  Proje Konusu:
  2017 yazında iki kadın tasarımcı tarafından kurulan PDS (Phoenix Design Studio) ‘nin 19 – 21 ocak tarihlerinde Seferihisar, İzmir’de gerçekleştirdiği, mimarlıktan modaya kendini tasarım alanında yetiştirmeyi dileyenlere seslenen tasarım kampı için hazırlanmış web sitesi.

  Ziyaret Et:
  http://pheonixtasarimkampi.com

  Musiki.FM

  Musiki.FM

  Proje Konusu:
  İzmir merkezli online radyo yayını yapan radyo istasyonu için web sitesi hazırlanmıştır. Icecast üzerinden yayın yapan sistem için web radio player tasarlanmıştır. Radyo yayınının kesinti yaşamaması için Ajax navigasyonu düzenlenmiştir. Site üzerinde radyo yayını harici yayınlanan podcast ses dosyalarının radyo playerda dinlenebilmesi sağlanmıştır. Radyo programlarının girileceği veri yapısı sisteme eklenmiş ve içerik sayfaları hazırlanmıştır.

  Ziyaret Et:
  http://musiki.fm

  Ebe Gözde Çavuş

  Ebe Gözde Çavuş

  Proje Konusu:
  Anneler doğum öncesi sağlık hizmeti veren firma için ilk olarak logo ve kurumsal çalışması yapılmıştır daha sonra web sitesi hazırlanmış ve eski blog sayfasından veri aktarımı hizmeti verilmiştir.

  Ziyaret Et:
  http://ebegozdecavus.com